Göztepe'deki Kemal Sunal Müzesi için hazırlıklar sürüyor

Göztepe'deki Kemal Sunal Müzesi için hazırlıklar sürüyor

Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Kemal Sunal, 2000 yılında aramızdan ayrılmıştı. Usta sanatçının adı, Göztepe Parkı'nda açılacak müze ile yaşayacak. Müze için hazırlıklar devam ederken Gül Sunal da duygularını paylaştı.

Merhum sanatçı ’ın eşi Gül Sunal, uzun yıllardır hayalini kurduğu Kemal Sunal Müzesi’ni Sunay Akın ve İBB ile hayata geçiriyor. Sanatçının kişisel eşyaları ve film posterleri, filmlerdeki kostümleri müzede sergilenecek.

Usta oyuncunun hatıralarına ev sahipliği yapacak olan müzenin hazırlıkları devam ederken Gül Sunal da eşinin evden giden eşyalarını paylaştı.

Göztepe'deki Kemal Sunal Müzesi için hazırlıklar sürüyor - 1

"KEMAL EVİMİZDEN TEMELLİ GİDİYOR"

Sunal, paylaşımına "Kemal evimizden temelli gidiyor. Canım Sunay Akın ve Ekrem İmamoğlu Bey'in mükemmel projesi olan Göztepe Parkı’ndaki Kemal Sunal Müzesi için yıllardır seve seve baktığımız eşyaları ölümsüzlüğe gidiyor. Elbette çok güzel bir sebeple ayrılıyoruz ama evden tamamen gidiyor gibi bir hisse kapıldım. Artık sevenlerine emanet" notunu düştü.

Göztepe'deki Kemal Sunal Müzesi için hazırlıklar sürüyor - 2

"EN SEVDİKLERİ DE HAZIRLANIYOR"

Ardından Kemal Sunal'ın en sevdiği eşyaların taşınma için hazırlandığı anları paylaşan Gül Sunal, "En sevdikleri de hazırlanıyor" ifadelerini kullandı.

Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal da annesi Gül Sunal'ın paylaşımına "Annem sevenleriyle büyük ailesiyle buluşmaya gidiyor böyle düşünelim" yorumunu yaptı.

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery

Bu haber canssuu cakir tarafından son kontrolden geçirilerek yayına alınmıştır.