Mutluluk 52 yıl sonra geldi… Liseli aşıkların film gibi hikâyesi!

Mutluluk 52 yıl sonra geldi… Liseli aşıkların film gibi hikâyesi!

ABD’de yaşanan film gibi bir aşk hikâyesi, dünyanın dilinde... Ülkenin Indiana eyaletinde 52 yıl önce lisedeyken ailelerinin zoruyla ayrılmak zorunda kalan ve bir çocukları bulunan çift, birbirine yeniden kavuştu.

ABD’nin İndiana Eyaleti'nde 52 yıl önce lisenin gözde aşıkları olan Donna ve Joe ancak yıllar sonra muratlarına erebildi. Çifti bir araya getiren ise yıllar önce evlatlık verilen biyolojik kızları Laura oldu.

Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Indiana eyaletindeki Indianapolis şehrinde film senaryolarını aratmayan bir olay yaşandı.

Lise yıllarında aşk yaşayan Donna Horn (70) ve Joe Cougill (69) çiftinin mutluluğundan bir çocuk geleceği haberini öğrenen Donna'nın babası, çiftin görüşmesini yasakladı.

Ailelerden gelen görüşme yasağının ardından ilişkileri sona eren çift yarım kalan ilişkiyi mutlu sonla noktalamak için 52 yıl sonra bir araya geldi.

Yerel medyanın haberinin göre, Kasım 1968’de Donna doğum yaptı. Donna'nın Joe ile birlikteliğinden bir kız çocuğunun dünyaya geldiği ifade edildi.

Mutluluk 52 yıl sonra geldi… Liseli aşıkların film gibi hikâyesi

Yerel medya çiftin biyolojik kızları Laura’nın Donna ile babası Joe'yu 52 yıl sonra bir araya getirmeyi başardığını belirtti. 

Laura’nın biyolojik anne ve babasının tekrar bir araya gelmesine yardım etmesiyle birlikte çiftin, geçen Mayıs ayında evlendiği öğrenildi. 

Bu haber Nurseli Işık tarafından son kontrolden geçirilerek yayına alınmıştır.