Gündem
134 gün önce

pozy.org haberleri Açık Radyo'da!

Pozy mutluluk saçmaya devam ediyor! Çevre ve doğa koruma ile ilgili pozy.org mutlu haberleri hafta içi her gün saat 18:00’da 94.9 Açık Radyo’da, “Gezegenin Geleceği” programında!


İstanbul ve çevresine, ayrıca internetten bütün Dünya’ya yayın yapan radyo istasyonu Açık Radyo’da artık pozy.org’un mutluluk süzgecinden geçmiş haberler yer alacak. On yıldır hafta içi hergün saat 18:00’da Dr. Uygar Özesmi'nin sunduğu Gezegenin Geleceği adlı program, pozy.org'un “mutlu haber süzgecine” düşmüş bir haber ile sizlerle buluşacak. Mutlu çevre haberlerini Dr. Uygar Özesmi’nin sesinden dinlemek ve Pozy hissetmek için radyonuzun sesini açmayı unutmayın!

Gezegenin Geleceği Programı 

Altı yıldır aralıksız devam eden Orkun Aşa’nın derlediği ve Dr. Uygar Özesmi’nin sunduğu program Açık Radyo 94.9’da hafta-içi hergün saat 18:00’da. Gezegenin Geleceği, Türkiye Tabipler Birliği toplum sağlığına hizmet konusunda bu yıl Radyo dalında ödüle layık görüldü. Programda Türkiye’den ve dünyadan, iklim, enerji, ekoloji ve çevre haberleri hergün 160 binden fazla kişi ile buluşuyor. Program özellikle çevre sivil toplum kuruluşlarının haberlerine öncelik veriyor.Dr. Uygar Özesmi Kimdir?

Ekolojik ve sosyal açıdan adil bir gezegen için Good4Trust.org’un kurucusu ve kışkırtıcısı olan Dr. Özesmi, daha önce de Change.org’un Türkiye Ofisini kurdu. Bir yandan Change.org’u yönetirken diğer yandan türetim ekonomisi adını verdiği yeni bir ekonomik sistemi yaygınlaştırıyor. Kendisini daha da önceleri TEMA Vakfı’nın Genel Müdürü, Greenpeace Akdeniz’in Genel Direktörü, Doğa Derneği’nin kurucu başkanı olarak biliyoruz… ayrıca Kadir Has Üniversitesi Enerji Sistemleri Bölümü’nde ders veriyor.

pozy haberleri Açık Radyo ile buluşturan
pozy aktif gönüllüsü Yağmur Şenol'a çok teşekkür ederiz! :) Dilerseniz siz de pozy ailesine gönüllü olabilirsiniz.

KAYNAĞI GÖR